SAME KORZYŚCI

I SAME KORZYŚCI DLA AKTYWNEGO NESTORA

 

Łatwo i wygodnie zyskaj nawet do 20 zł za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki Programu.

Przystąp do wyjątkowego Programu, dzięki któremu na konto wraca 5% kwoty Twoich płatności dokonanych kartą (do 20 zł). W Programie „Same Korzyści” zyskujesz za każdym razem, płacąc wygodnie i bezpiecznie za zakupy w punktach należących do wybranej przez Ciebie kategorii:

 

KATEGORIE

 

ZDROWIE

apteki

KULTURA

kina, teatry, muzea, opery, filharmonie

SPORT I REKREACJA

sklepy sportowe, sklepy rowerowe/serwis, pływalnie, baseny, parki wodne, parki rozrywki, atrakcje turystyczne, obiekty i kluby sportowe oraz fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, stoki narciarskie, szkoły tańca

 

JAK ZYSKAĆ PREMIĘ

 

Otwórz Bliskie Konto Pocztowe, Pocztowe Konto Bez Ograniczeń, lub Pocztowe Konto Aktywny Nestor z kartą Banku Pocztowego.

 

Przystąp do programu, zapewnij miesięczne wpływy na konto o łącznej wysokości min. 1000 zł i płać kartą lub naklejką płatniczą za zakupy łącznie min. 300 zł co miesiąc.


Spełnij dodatkowe warunki:

- wyraź zgody marketingowe wskazane w Regulaminie,

- wskaż i aktualizuj numer telefonu komórkowego lub adres email.

 

Na Twoje konto wróci 5% płatności dokonanych w wybranej kategorii (do 20 zł) za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki Programu. Na dzień wypłaty Twoja karta i konto muszą być aktywne.

 

W każdej chwili możesz przystąpić do Programu oraz dokonać zmiany kategorii. Zmiana i przystąpienie obowiązuje od miesiąca następującego po miesiącu w którym przystapiłeś.

 

Regulamin Programu Same Korzyści

Regulamin Programu Same Korzyści dla Aktywnego Nestora

 

POCZTOWE KORZYŚCI

I POCZTOWE KORZYŚCI DLA AKTYWNEGO NESTORA

 

Zyskaj nawet 30 zł miesięcznie za płatności kartą za usługi pocztowe!

Aby otrzymać premię wystarczy zapłacić kartą w okresie obowiązywania Programu za swoje zakupy na Poczcie (z wyłączeniem agencji pocztowych), envelo.pl lub u Kuriera Poczty Polskiej, a na Twoje konto wróci 10% płatności do 30 zł za każdy miesiąc w którym spełnisz warunki programu tj. w czasie trwania Programu wyrazisz zgody marketingowe wskazane w regulaminie Programu, nie zrezygnujesz z Konta i karty, wskażesz aktualny numer komórkowy lub adres email oraz na dzień wypłaty Twoja karta będzie aktywna.

Poznaj ofertę Poczty Polskiej na www.poczta-polska.pl

 

JAK ZYSKAĆ PREMIĘ

Otwórz Bliskie Konto Pocztowe, Pocztowe Konto Bez Ograniczeń lub Pocztowe Konto Aktywny Nestor z kartą z logo Banku Pocztowego i Poczty Polskiej.

Opłacaj kartą rachunki, płać nią za wszystkie zakupy w placówkach Poczty Polskiej, a jak robisz zakupy internetowe lub telezakupy, zamawiaj dostawę paczką pocztową z opcją za pobraniem, za którą zapłacisz kartą w placówce pocztowej lub u Kuriera Poczty Polskiej. 
Usługi pocztowe do których została udostępniona opcja płatności kartą za paczkę za pobraniem: 
  - Kurier 24 
  - Kurier 48 
  - Paczka + 
  - inne usługi według umów zawartych przez Pocztę Polską z wiodącymi sklepami internetowymi i innymi, realizującymi sprzedaż z przesyłkami pocztowymi.
(z programu wyłączone są płatności w agencjach pocztowych)

Korzystaj z cyfrowych usług pocztowych dostępnych na platformie Envelo.pl.

Nie musisz nic robić, aby przystąpić do Programu. Na Twoje konto automatycznie wróci 10% płatności dokonanych w placówkach i u Kurierów Poczty Polskiej w poprzednim miesiącu, do 30 zł za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki Programu.


Regulamin Programu Pocztowe Korzyści

Regulamin Programu Pocztowe Korzyści dla Aktywnego Nestora