SAME KORZYŚCI

 

Łatwo i wygodnie zyskaj nawet do 20 zł za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki Programu.

Przystąp do wyjątkowego Programu, dzięki któremu na konto wraca 5% kwoty Twoich płatności dokonanych kartą. W Programie „Same Korzyści” zyskujesz za każdym razem, płacąc wygodnie i bezpiecznie za zakupy w punktach należących do wybranej przez Ciebie kategorii:

 

KATEGORIE

 

ZDROWIE

apteki

KULTURA

kina, teatry, muzea, opery, filharmonie

SPORT I REKREACJA

sklepy sportowe, sklepy rowerowe/serwis, pływalnie, baseny, parki wodne, parki rozrywki, atrakcje turystyczne, obiekty i kluby sportowe oraz fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, stoki narciarskie, szkoły tańca

 

JAK ZYSKAC PREMIĘ

 

Otwórz Bliskie Konto Pocztowe lub Pocztowe Konto Bez Ograniczeń, zapewnij miesięczne wpływy na konto o łącznej wysokości min. 1000 zł i płać kartą lub naklejką płatniczą za zakupy łącznie min. 300 zł co miesiąc. Na Twoje konto wróci 5% płatności dokonanych w wybranej kategorii (do 20 zł) za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki Programu. W każdej chwili możesz przystąpić do Programu oraz dokonać zmiany kategorii. Zmiana i przystąpienie obowiązuje od najbliższego miesiąca.


Regulamin Programu
Regulamin Programu - II edycja

 

POCZTOWE KORZYŚCI

 

Premia za płatności kartą na Poczcie!
Możesz zyskać nawet do 360 zł rocznie!

Aby otrzymać premię wystarczy zapłacić kartą w okresie obowiązywania Programu za swoje zakupy na Poczcie (z wyłączeniem agencji pocztowych), a na Twoje konto wróci 10% płatności do 30 zł za każdy miesiąc w którym spełnisz warunki programu tj. w czasie trwania Programu wyrazisz zgody marketingowe wskazane w regulaminie Programu, nie zrezygnujesz z Konta i karty, wskażesz aktualny numer komórkowy oraz na dzień wypłaty Twoja karta będzie aktywna.

Poznaj ofertę Poczty Polskiej na www.poczta-polska.pl

 

JAK ZYSKAC PREMIĘ

 

Otwórz Bliskie Konto Pocztowe lub Pocztowe Konto Bez Ograniczeń z nową kartą Banku. Opłacaj rachunki lub płać kartą w placówkach Poczty Polskiej (z wyłączeniem agencji pocztowych) oraz za transakcje internetowe związane z realizacją płatności za produkty lub usługi Envelo.

 

Nie musisz nic robić, aby przystąpić do Programu..


Regulamin Programu

Zakończenie programów bezterminowych następuje zgodnie z Regulaminem (poprzez odwołanie przez Organizatora, z zachowaniem praw nabytych przez Uczestników)